Nedelja, 29.01.2023.

22:22

Verati tragičar – Rems šokirao PSŽ u 96. minutu

Fudbaleri Pari Sen Žermena odigrali su nerešeno protiv Remsa rezultatom 1:1 u 20. kolu francuske Lige 1.

Izvor: SN

Autor: SN

PSŽ je u sudijskoj nadoknadi ispustio pobedu nad Remsom iako su prilično dugo bili u vođstvu.

Strelac vodećeg gola bio je brazilski reprezentativac Nejmar koji je jedini gol za Pari Sen Žermen postigao u 51. minutu.

Sve je moglo da pođe po zlu nepunih 10 minuta kasnije kada je sa leđa srušio jednog igrača Remsa i dobio žuti karton da bi VAR prepravio odluku sudije u direktan crveni i isključenje italijanskog fudbalera.

I PSŽ je mogao do drugog gola u finišu meča, ali je u 82. minutu Leo Mesi imao veliki promašaj i ostalo je 1:0.

Šok i neverica dogodili su se u nadoknadi vremena, kada je u 96. minutu Folarin Balogun postigao gol za izjednačenje, 1:1.

Sudija je meč produžio za pet minuta i u 94. minutu Donarumi pokazao žuti karton zbog odugovlačenja, pa posle toga stiže kazna za Parižane.