Sreda, 25.01.2023.

22:30

Union nastavlja bitku za titulu

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Verder Bremen rezultatom 2:1 u 17. kolu Bundeslige.

Izvor: SN

Autor: SN

Fudbaleri Kelna su već u drugom meču 17. kola Bundeslige napravili najveće iznenađenje te runde i "začinili" trku za titulu

Bajernov kiks i remi sa Kelnom iskoristio je drugoplasirani tim na tabeli, Union Berlin.

Oni su sa 2:1 pobedili Verder Bremen na nezgodnom gostovanju i momcima u zelenom naneli četvrti uzastopni poraz.

Amos Piper je u 13. minutu pogodio za vođstvo Verdera i onda sledi potom. Samo pet minuta kasnije Janik Haberer donosi izjednačenje, da bi na startu drugog poluvremena, odnosno u 46. minutu Berens doneo tri boda.

Bajer Leverkuzen je došao do pete uzastopne pobede savladavši Bohum rezultatom 2:0.

Prvi gol je pao već u 8. minutu kada je sa bele tačke Tapsoba bio precizan, a pobedu je overio Adam Hložek u 53. minutu utakmice.