Nedelja, 18.09.2022.

14:25

Inter pao u Udinama – "zebre" na vrhu Serije A

Fudbaleri Udineze savladali su Inter rezultatom 3:1, u meču sedmog kola Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

Inter pao u Udinama –
EPA-EFE/GABRIELE MENIS

Domaći su do trijumf stigli posle preokreta, te tako nastavili sa sjajnim rezultatima.

Udineze je trenutno prvi na tabeli sa 16 bodova, dok su "nerazuri" nastavili sa toplo-hladnim partijama, pa su nakon pobede, opet zabeležili poraz.

A dobro su krenuli ovaj susret, lepim golom iz slobodnjaka Nikoloa Barele u petom minutu.

Vrlo brzo je rezultata bio izjednačen, pošto je u 22. minutu Milan Škrinjar loše reagovao posle centaršuta i savladao sopstvenog golmana, Handanoviča.

U nastavku meča, Inter je pretio preko Damfriza, a ubrzo je i Džeku poništen gol zbog ofsajda.

Pobedu Udinezea je najavio Slovenac Jaka Bijol, koji je gol postigao u 84. minutu, da bi u nadoknadi vremena konačnih 3:1 postavio Tolgaj Arslan.