Subota, 17.09.2022.

18:00

Njukasl ne može da prestane sa remijima

Fudbaleri Njukasla i Bornmuta remizirali su rezultatom 1:1 u meču osmog kola Premijer lige.

EPA/Peter Powell / POOL

Domaći tim je bio bolji u prvih 45 minuta tokom kojih su čak dva puta pogađali okvir gola preko Kevina Tripijea i Žoelintona, a Neto se istakao sa još nekoliko sjajnih intervencija.

Ono što oni nisu mogli iskoristili su igrači "trešnjica" kada je Filip Biling iskoristio centaršut Džordana Zemure u 62. minutu.

Ipak, njihova radost je bila samo četiri minuta duga. Džeferson Lerma je očigledno rukom igrao u svom šesnaestercu, ali je sudiji Kregu Posonu trebalo poprilično vremena i nekoliko različitih uglova kako bi doneo najstrožu kaznu, a istu koristi Aleksandar Isak i postavlja konačan rezultat.

Njukaslu je ovo bio čak peti remi u uvodnih sedam kola pored kojeg imaju po pobedu i poraz i trenutno su 10. dok je dve pozicije ispod Bornmut.