Petak, 09.09.2022.

22:50

Danso doneo Lansu tri boda i prvo mesto VIDEO

Fudbaleri Lansa savladali su Troa rezultatom 1:0 (1:0) u prvoj utakmici 7. kola francuske Lige 1.

Izvor: SS

Autor: SS

Junak crveno-žutih je austrijski defanzivac Kevin Danso koji je postigao jedini pogodak u 39. minutu.

Pržemislav Frankovski je sjajno izveo prekid, a Danso je sjajno skočio na petercu i zakucao loptu u mrežu.

Lens je i u nastavku dominirao, imao veći posed i broj šuteva na svojoj strani, ali se rezultat više nije menjao.

Najveće šanse imali su Florijan Sotoka i Lois Openda, ali će gosti imati više razloga za tugu.

Mama Balde je u 81. minutu imao šansu utakmice za konačan remi, ali je šutirao za malo pored leve stative.