Subota, 13.08.2022.

21:10

Viljareal dominantno ušao u sezonu

Fudbaleri Viljareala savladali su Real Valjadolid na startu LaLige rezultatom 3:0 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/R. GARCIA

U prvom poluvremenu nije bilo toliko uzbuđenja, već je jedinu pravu šansu imao i promašio Nikolas Džekson za goste.

No,već posle pet minuta igre u nastavku je dobio istu šansu i iskoristio je na asistenciju Jeremija Pinoa.

Bio je to njegov prvenac za "žutu podmornicu", a na isti način se predstavio navijačima i vezista Aleks Baena koji je u 81. minutu savladao Serhija Asenha.

Isti igrač je i u 89. minutu bio strelac, ovog puta na izuzetno lep način, za potvrdu trijumfa i konačnih 3:0 .