Subota, 13.08.2022.

19:05

Bruka Mančester junajteda VIDEO

Košmar Mančester junajteda nastavljen je i u duelu sa Brentfordom, u kojem su poraženi rezultatom 4:0.

Izvor: MT

Autor: MT

"Crveni đavoli" su već posle malo više od pola sata igre imali četiri gola zaostatka.

Izabranici Erika ten Haga nisu znali šta ih je snašlo, a novi poraz, nakon onog uvodnog od Brajtona (1:2), bio je neminovan.

Po zlu je krenulo već u 10. minutu, kada je Dasilva šutirao, a De Hei lopta amaterski prošla kroz ruke i završila u mreži.

Španski golman je nepotrebno u 18. minutu dodao Eriksenu loptu koji se u svom šesnaestercu nalazio sa igračem na leđima. Izgubio ju je, a prednost domaćih duplirao je ubrzo Jensen.

Očajnih pola sata Junajteda, "zapečatio" je Ben Mi u 30. minutu, kada je dao gol posle kornera.

Četvrti gol Brentford je postigao u 35. minutu, kada je strelac posle kontre bio Mbeumo, te se pri rezultatu 4:0 otišlo na odmor.

Junajtedu se prvi put posle 32 godine desilo da je u četiri pogotka primio za samo 35 minuta igre.

Bilo je to 2. maja 1990. godine, kada su "crveni đavoli" izgubili od Notingem Foresta (4:0).

Te sezone, Junajted je završio kao 13. na tabeli.