Fudbaleri irskog Šamrok Roversa plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope, dok je ispao makedonski Škupi.

Izvor: LN

Autor: LN

Šamrok ide dalje, Makedonci nastavili da

Šamrok je i u Severnoj Makedoniji bio bolji ostvarivši pobedu od 3:1, odnosno ukupnih 5:2.

Škupi je time nastavio da "tone", pošto je prethodno posle poraza od Dinama iz Zagreba ispao iz kvalifikacija za Ligu Evrope, pa će sada potragu za Evropom nastaviti u Ligi konferencija.

U ovom duelu na poluvremenu bilo je 0:0, a prvi gol dočekali smo u 65. minutu kada je mrežu domaćina zatresao Gafni.

U 85. minutu Emahu je povisio na 0:2, a na konačnih 1:2 postavio je Adetunji u 94. minutu utakmice.

Šamrok se za grupnu fazu Lige Evrope bori sa Ferencvarošem, koji je šokantno izbačen iz Lige šampiona.