Nedelja, 07.08.2022.

22:35

Marsej siguran protiv Remsa

Fudbaleri Marseja savladali su Rems rezultatom 4:1, u poslednjem meču prvog kola francuske Lige 1.

Izvor: MT

Autor: MT

Olimpik je bez većih problema stigao do trijumfa, koji je najavljen već u prvom poluvremenu.

Najpre je u 13. minutu Faes postigao autogol, da bi lep pogodak u nadoknadi dao Tavares, preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Novi gol Marseja viđen je u 75. minutu, kada je nakon karambola u šesnaestercu gostiju, Suares zatresao mrežu Remsa.

Počasni gol za Rems postigao je Balogun u 84. minutu, da bi konačan rezultat u 94. minutu postavio Suares, svojim drugim pogotkom na utakmici.

Marsej u narednom kolu gostuje Brestu, dok će Rems dočekati Klermon.