Četvrtak, 04.08.2022.

22:05

Maribor poražen

Fudbaleri Maribora poraženi su rezultatom 2:0 od Helsinkija u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/Stefan Jerrevang

Maribor nije na najbolji način ušao u treće kolo kvalifikacija, pošto su na svom stadionu poraženi od Helsinkija.

HJK je posao završio za nešto više od sat vremena fudbala i u Finsku odlazi sa dva pogotka prednosti.

Prvo poluvreme je bilo prilično mirno pošto golova nije bilo, da bi potom Dejvid Braun već na startu drugog poluvremena postigao vodeći gol za goste i od 47. minuta je na semaforu stajalo 0:1.

Za konačnih 2:0 postarao se Bojan Radulović koji je u 64. minutu zatresao mrežu Maribora.