Četvrtak, 30.06.2022.

08:57

Joveljić ponovo zatresao mrežu VIDEO

Napadač Los Anđeles Galaksija Dejan Joveljić bio je strelac u porazu njegovog tima protiv Minesote junajted (3:2).

To je njegov peti pogodak u poslednja četiri meča, a šesti u sezoni. Ipak, ovoga puta je bio samo utešan.

Igrao se treći minut nadoknade kada je srpski centarfor dobio povratnu loptu na peterac. Odskakala je i išla pomalo iza leđa, ali to nije sprečilo Joveljića da je sprovede u mrežu. Bilo je već prekasno za preokret.

Minesota je u prvom poluvremenu postigla tri gola i u nastavku je došlo do opuštanja koje je tim iz Los Anđelesa pokušao da iskoristi, ali su se prekasno probudili.

U ostalim mečevima, Njujork Siti i Sinsinati su remizirali 4:4, Čikago je dobio Filadelfiju 1:0, a Kolumbus ekipu Toronta 1:2. Montreal je istim rezultatom dobio Saunderse u Sijetlu, a Portland kod kuće ekipu Hjustona. Los Anđeles je bio bolji od Dalasa 3:1.