Sreda, 25.05.2022.

21:00

Novi Pazar prejak za IMT

Fudbaleri Novog Pazara ubedljivo su nadigrali ekipu IMT-a u Beogradu u prvoj utakmici baraža za mesto u Linglong Superligi Srbije – 3:1 (2:1).

Izvor: SS

Autor: SS

Tim Tomislava Simića je, baš kao i kragujevački Radnički protiv pančevačkog Železničara, stigao do osetne prednosti koju će morati da odbrani u revanšu koji se igra u nedelju kraj Jošanice.

Meč je igran na stadionu Čukaričkog, a prvi je goste u vođstvo doveo Bojan Ćećarić u 6. minutu, posle centaršuta Stefana Lončara.

Izjednačenje je doneo Vladimir Lučić u 39. minutu, čemu je prethodila greška Lončara.

Pazarci su u poslednjem minutu prvog poluvremena ponovo stigli do prednosti, kada je Slobodan Rubežić pogodio nakon kornera Mustafe Mujezinovića.

Superligaški tim je iskustvom uspeo da osigura svoj gol, a da u 70. minutu preko mladog Crnogorca Bojice Nikčevića dođe do velike zalihe od 3:1.