Petak, 28.01.2022.

19:06

Mane: Sve je u redu, dobro sam

Napadač Liverpula Sadio Mane poručio je da se oseća dobro posle povrede koju je zadiobio ne Kupu Afričkih nacija.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Senegal je u utorak slavio protiv Zelenortskih ostrva sa 2:0 (0:0), a Mane je morao u drugom poluvremenu da napusti teren.

On i golman Vozinja su se sudarili glavama u 53. minutu posle čega su obojica ostali da leže na travi.

Vozinja je zbog prekršaja zaradio crveni karton, a Mane je ostao u igri i u 63. minutu postigao gol.

Ipak sedam minuta kasnije, Mane je morao da izađe.

Navijači Liverpula su na društvenim mrežama reagovali burno, zbog procene lekarskje ekipe da dozvoli Maneu da nastavi da igra i pored udarca u glavu.

Mane je osetio potrenu da reaguje, pa je na svom Instagram profilu, postavio fotografiju iz bolnice sa golmanom Vozinjom, na kojoj sugeriše da je sa njim sve u redu.

Kasnije je okačio i fotografiju kako sedi na biciklu u teretani, sa porukom, "oporavak".

Sve to sugeriše da će biti spreman za naredni meč.