Nedelja, 23.01.2022.

19:30

Bajern sa pola gasa prošao kroz prestonicu

Fudbaleri Bajerna zadržali su šest bodova prednosti na prvom mestu Bundeslige, pobedom nad Hertom u Berlinu rezultatom 4:1 (2:0).

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/CLEMENS BILAN

Bavarci su igrali, reklo bi se, sa pola gasa protiv Herte koja je rano poklekla i do kraja previše lako položila oružje.

Korentinu Tolisou je u 7. minutu poništen gol, ali u 25. nije kada je Francuz načeo protivnika.

U poslednjem minutu prvog dela je Tomas Miler duplirao prednost nakon centaršuta Džošue Kimiha iz slobodnog udarca sa desne strane.

U razmaku od pet minuta drugog poluvremena Liroj Sane i Serž Gnabri su doneli ogromnih 4:0.

Utešni pogodak za domaći tim postigao je Jirgen Ekelekamp u 81. minutu.