Subota, 22.01.2022.

18:25

Prekid zbog sudara i drona – pobeda "vukova" na krilima Mutinja

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Brentford u gostima 2:1 (0:0), u meču 23. kola Premijer lige.

Prekid zbog sudara i drona – pobeda

Sredinom prvog poluvremena utakmica je bila prekinuta zbog drona.

Dron je kružio iznad stadiona u Londonu, pa je prekid trajao nekoliko minuta, a onda je došlo do sudara Rika Henrija i Matijasa Jensena.

Kada je sve rešeno sa dronom, utakmica je nastavljena, ali je sudar glavama prekinuo utakmicu na 20 minuta i nadoknada u prvom poluvremenu trajala je 27 minuta.

Posle pauze, Žoao Mutinjo je golom u 48. minutu doneo prednost Vulvsima.

Poravnao je Ajvan Toni u 71. minutu, golom na drugoj uzastopnoj utakmici, ali su na kraju slavili "vukovi".

Mutinjo je u 78. minutu asistirao Nevešu za pobedonosni pogodak.