Ponedeljak, 17.01.2022.

20:45

Kiks Milana, Losano "gura" Napoli u šampionsku trku

Fudbaleri Milana poraženi su protiv Specije 2:1 na San Siru, u meču 22. kola Serije A.

Kiks Milana, Losano

Tim Stefana Pijolija je na taj način protpustila priliku da iskoristi remi Intera sa Atalantom i makar na nekoliko dana bude na prvom mestu.

"Rosonere" je u prednost doveo Rafael Leao u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, nekoliko trenutaka nakon što je Teo Ernandes promašio penal.

Međutim, to nije bilo dovoljno. Najpre je Agudelo poravnao u 64. samo nekoliko minuta po ulasku, da bi Gjasi u petom minutu nadoknade doneo i trijumf.

Milan posle ovog poraza ostaje drugi sa 48 bodova, dva manje od vodećeg Intera koji ima i meč manje.

U narednom kolu, Milan će dočekati Juventus, dok će Specija ugostiti Sampdoriju

S druge strane, Napoli im je prišao na samo dva boda zaostatka nakon što su dva gola Irvinga Losana bila dovoljna za trijumf protiv Bolonje.

U sledećem kolu Napoli će dočekati Salernitanu, dok će Bolonja gostovati Veroni.