Subota, 15.01.2022.

18:07

Norič pojeo "karamele", "vukovi" opet ujedaju

Odigrane su još tri utakmice 22. kola engleske Premijer lige, a trijumfe su upisali Norič i Vulverhempton.

Izvor: SS

Autor: SS

Norič pojeo

"Kanarinci" su napravili iznenađenje savladavši Everton rezultatom 2:1 (2:0).

Do krucijalne prednosti došli su u razmaku od tri minuta, pošto je u 16. minutu Majkl Kin postigao autogol, a onda je Adam Ida duplirao vođstvo domaćina.

Do kraja je utešni gol za Everton postigao Rišarlison, samo šest minuta nakon ulaska na teren sa klupe, ali do kraja gosti nisu uspeli da izbegnu poraz.

U drugom meču Vulverhempton je nadigrao Sautempton rezultatom 3:1 (1:0).

"Vukovi" su poveli u 37. minutu golom Himenesa iz penala, a Koadi je u 59. minutu duplirao tu prednost.

Džejms Vord-Praus je vratio jedan gol razlike u 84. minutu, ali je u prvom minutu nadoknade Armand Traore postavio konačnih 3:1.