Četvrtak, 25.11.2021.

16:25

Vojvodina se oporavila od teškog poraza protiv Partizana

U zaostaloj utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije Vojvodina je savladala Mladost u Lučanima rezultatom 2:0 (1:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Jedini gol na meču postignut je u 28. minutu i to iz jedanaesterca, a siguran izvođač za "lale" bio je Nemanja Čović.

Domaćin je imao veći posed lopte i više se trudio da kontroliše igru na svom terenu, ali iz te igre nije uspevao da dođe do gola.

Tim Slavoljuba Đorđevića se uspešno odbranio u drugom poluvremenu i tako prekinuo niz od dva uzastopna poraza.

U četvrtom minutu nadoknade Vojvodina je samo potvrdila trijumf još jednim pogotkom. Ovog puta strelac je bio Dejan Zukić.

Mladost je ostala na 12. mestu na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok je Vojvodina stigla do 26 bodova i vratilia se na poziciju broj četiri.