Mitrović gazi sve po Čempionšipu – nova dva gola za ukupnih 15!

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović nastavlja da rešeta!

Izvor: MS

Autor: MS

Postigao je nova dva gola za Fulam, sada u pobedi na gostovanju Notingem Forestu 4:0 u Čempionšipu.

Tako je već stigao do brojke od neverovatnih 15 pogodaka na 14 utakmica u tom takmičenju, u kome je već bio najbolji strelac, a čini se i da će ove sezone (pet više imao od drugog Breretona).

Sada je na gostovanju kod "šumara" bio strelac u 58. minutu, a onda i devet kasnije kada je realizovao penal.

Prethodno je u sedmom Spens postigao autogol, a Kebano u 61. minutu pogodio kompletirajući "četvorku".

Londonski tim je ostao na drugom mestu, koje vodi nazad u Premijer ligu, sa pet manje od lidera Bornmuta i jedan više od VBA.