Subota, 23.10.2021.

19:00

Nikolić se vratio sa dva gola za trijumf Spartaka

Fudbaleri Spartaka nadigrali su Subotici ekipu Metalca i slavili trijumf rezultatom 2:0 (1:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Junak pobede "golubova" je bio Nemanja Nikolić koji je postigao oba pogotka na ovom meču.

Bili su to njegovi prvi golovi od kako se vratio u srpski fudbal nakon epizode u Saudijskoj Arabiji.

No, najpre je u 12. minutu dosuđen penal za domaći tim koji je propustio da realizuje Lazar Tufegdžić.

Ali, u 31. minutu je njegov propust ispravio Nikolić kada je došao do prvog pogotka.

U ovom meču nije bilo preterano mnogo šansi, te gosti iz Gornjeg Milanovca nisu uspevali da priprete dovoljno da bi izjednačili.

Meč je bio rešen u 64. minutu kada je Nikolić postigao drugi gol i postavio konačan rezultat.