Petak, 22.10.2021.

17:54

Radnik ne zna u Surdulici, bodove odneo i Voždovac

Fudbaleri Voždovca pobedili su Radnik u Surdulici 3:1 u meču 14. kola Linglong Superlige Srbije.

Radnik ni šesti meč ove sezone nije uspeo da pobedi na svom terenu, već je upisao četvrti poraz.

Slavili su gosti iz Beograda u meču koji je rešen početkom drugog poluvremena. Tada su Vujnović i Stanisavljević u rasponu od šest minuta dali dva gola.

Prethodno, u prvom delu je Radnik poveo preko Milovanovića, ali je do odlaska na odmor Simonović dao autogol.

Na kraju, Voždovac je šestim trijumfom stigao na peto mesto tabele, dok je Radnik ostao pretposlednji.