Nedelja, 26.09.2021.

16:50

Vlahović za pobedu "viole", Arnautović "prodao" Mihu VIDEO

Šesto kolo Serije A donelo je novi pogodak Dušana Vlahovića u elitnom italijanskom fudbalskom rangu.

Izvor: SS

Autor: SS

Vlahović za pobedu

Njegova Fiorentina je na gostovanju u Udinama slavila trijumf rezultatom 1:0 (1:0), a junak je upravo Vlahović koji je stigao do četvrtog gola u sezoni.

Srpski napadač bio je strelac iz jedanaesterca već u 16. minutu tako što je golmana "zebri" poslao u jednu, a loptu u drugu stranu.

U nastavku utakmice Udineze je bio ofanzivniji, ali je to bilo jalovo, pošto nije bilo pravih prilika za izjednačenje.

Na drugoj strani, dobru priliku da zapečati sudbinu domaćina propustio je Lukas Toreira.

Bolonja Siniše Mihajlovića upisala je novi poraz, ovog puta na gostovanju Empoliju – 3:2 (2:1).

Već u prvom minutu domaćin je poveo autogolom Bonifacija, ali je izjednačio Barou u 11. minutu.

Potom je Marko Arnautović promašio penal, a to je kaznio Pinamonti u 32. minutu.

Na 3:1 povisio je Bajrami iz penala u 53. minutu, da bi se Arnautović iskupio u 77. minutu, tek da bi smanjio razliku.

Međutim, u nadoknadi vremena Riči pogađa za konačnih 4:2

U preostalom meču Sasuolo je teškom mukom opravdao ulogu favorita protiv Salernitane i slavio 1:0 (0:0) golom Domenika Berardija u 53. minutu.