Nedelja, 26.09.2021.

16:00

Goleada na Maljorki – i pobeda Osasune

Fudbaleri Osasune savladali su Maljorku na gostovanju rezultatom 3:2, u sedmom kolu LaLige.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/Cati Cladera

Oni su do trijumfa i tri boda stigli posle preokreta i golom u pretposlednjem minutu meča.

Čitav meč za Osasunu odigrao je i bivši igrač Partizana, Darko Brašanac.

Osasuna je dobro počela utakmicu, povela u devetom minutu preko Kotea, da bi do kraja prvog dela Maljorka na krilima Rodrigesa i Njina preokrenula.

Uzbuđenjima nije bilo kraja, pošto je Peres izjednačio rezultat u 58, da bi pobedu doneo Martines u 89. minutu.

Domaći su se ponadali da bi mogli da dobiju penal u nadoknadi, ali je "uskočio" VAR i od najstrože kazne nije bilo ništa.

Osasuna je šesta sa 11 bodova, dok je Maljorka 12. sa osam.