Nedelja, 26.09.2021.

14:30

Juventus se popeo u gornji dom VIDEO

Fudbaleri Juventusa savladali su Sampdoriju rezultatom 3:2, u meču šestog kola Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Izabranici Maksa Alegrija su ostvarili drugu uzastopnu pobedu u italijanskom prvenstvu, koja ih je vratila u gornju polovinu tabele.

Juve je dva puta vodio sa dva gola razlike, ali su Đenovljani smanjivali, međutim, na kraju nisu mogli da dođu bar do boda.

Domaći su do vođstva stigli u 10. minutu, kada je lep gol sa distance postigao Paulo Dibala, dok je dupliranje prednosti doneo kapiten Leonardo Bonuči u 43. minutu sa bele tačke.

Rezultat je samo minut kasnije smanjio Jošida, glavom posle centaršuta, da bi u 57. Lokateli pogodio nakon dodavanja Kuluševskog i greške odbrane gostiju.

Konačan rezultat postavio je Antonio Kandreva, pogotkom u 83. minutu.

Juve je osmi sa osam, a Sampdorija 14. sa pet bodova.