Subota, 25.09.2021.

21:00

Treći poraz Kolubare u nizu – Mitrović predvodio Radnički do trijumfa

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Kolubaru 3:2 u okviru 11. kola Superlige.

Kolubara se dva puta vraćala iz rezultatskog deficita, ali trećeg povratka nije bilo.

Mrežu domaćina iz Lazarevca načeo je maldi Stefan Mitrović. Njegov pogodak neutralisao je Nemanja Andrić pred sam kraj prvog poluvremena.

Ipak, Mitrović stiže do još jednog samo pet minuta po nastavku igre nakon sjajnog volej udarca. Vratila se kolubara i iz ovog nokdauna preko Filipovića samo desest minuta kasnije.

Ipak, povratka nije bilo kada je Nikola Vujadinović stavio tačku nakon VAR provere.