Sreda, 22.09.2021.

20:40

Juventus jedva do prve pobede

Fudbaleri Juventusa savladali su kao gosti Speciju rezultatom 3:2, u meču petog kola Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/FABIO FAGIOLINI

Ovo je prvi trijumf za izabranike Masimilijana Alegrija u italijanskom šampionatu.

Nakon dva remija i dva poraza, oni su uspeli da stignu do sva tri boda posle preokreta u drugom poluvremenu.

Pobedonosni gol postigao je Matijs de Liht u 72. minutu.

Torinski klub je najpre poveo u 28. preko Mojze Kena, da bi domaći uzvratili i okrenuli rezultat.

Ipak, Federiko Kjeza je poravnao, a spomenuti De Liht postavio konačan rezultat.

U ovom terminu remizirali su Salernitana i Verona (2:2).

Gosti su stigli do prednosti u prvih pola sata utakmice zahvaljujući Nikoli Kaliniću, međutim, Gondo i Kulibali su spasli Salernitanu poraza.

Asistent kod drugog gola Verone bio je naš Ivan Ilić. Drugi srpski internacionalac na, Darko Lazović, na terenu je proveo 90 minuta.