Nedelja, 19.09.2021.

11:34

Žoao Feliks rekao sudiji da je lud

Atletiko Madrid je u subotu prosuo dva boda protiv Atletik Bilbaa u meču 5. kola La lige (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

U jeku napada "jorgandžije" su ostale sa igračem manje pošto je Žoao Feliks dobio dva žuta kartona u istom minutu.

Najpre ga je u 78. minutu sudija Manzano kaznio javnom opomenom zbog udaranja protivnika laktom.

Portugalac je na to prigovorio i dobio isključenje, a španski mediji preneli su da je Manzanu rekao da je lud i da je zbog toga dvostruko kažnjen.

Čak se napominje da bi zbog takve uvrede mogao naknadno da bude sankcionisan sa četiri do 12 utakmica suspenzije.