Subota, 18.09.2021.

22:00

Velika pobeda Radničkog na "krovu"

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su na gostovanju ekipu Voždovca rezultatom 1:2.

Izvor: SN

Autor: SN

Velika pobeda Radničkog na

Kragujevački Radnički je išao na gostovanje Voždovcu i osvojio sva tri boda kao gost.

Sve je počelo u 32. minutu kada su gosti poveli preko preko Mirića i na poluvreme se otišlo sa njihovom prednošću.

U nastavku je Voždovac izjednačio preko Milovića u 69. minutu, a prethodno im je gol VAR poništio zbog ofsajd pozicije.

Pobedu Radničkom doneo je Trifunović samo tri minuta kasnije.

Ovom pobedom Kragujevčani su nastavili sjajan niz na gostovanjima, o čemu govori i podatak da su od ukupno 11 osvojenih bodova čak 8 njih osvojili na strani.