Ponedeljak, 26.07.2021.

21:40

Remi Kolubare i Radnika

Fudbaleri Kolubare i Radnika odigrali su nerešeno 1:1 (1:0), u drugom kolu Superlige Srbije.

Izvor: Beta

Autor:Beta

Povela je Kolubara u trećem minutu pogotkom Marka Vučetića, da bi Radnik stigao do izjednačenja golom Nikole Radmanovića u 74. minutu.

Radnik je od 53. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Mihailo Oreščanin.

Posle dva kola, Kolubara je zabeležila jedan poraz i jedan remi, dok je Radnik upisao oba nerešena rezultata.

U narednom kolu, Kolubara će gostovati TSC-u, dok će Radnik dočekati niški Radnički.