Šćepović strelac, Rijeka sigurna, Hamarbi bolji od Maribora

U terminu od 19:00 odigrano je 14 utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Izvor: B92
Podeli
Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Među strelcima se našao i srpski napadač Stefan Šćepović.

On je postigao pobedonosni gol u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, u meču njegovog AEL-a protiv Vljaznije iz Albanije – 1:0 (0:0).

Hrvatska Rijeka je rutinski savladala Gziru sa Malte 2:0, dok je Kopenhagen deklasirao beloruski Žodino 4:0.

Riga je savladala makedonsku Škendiju 2:0.

Ranije je odigran i meč između Hamarbija i Maribora, gde je švedska ekipa slavila 3:1.

Pobednik ovog dvomeča igraće protiv boljeg iz dvomeča Čukarički – Sumgait.

Liga konferencije, rezultati:

Astana – Aris 2:0 (1:0)
Tomasov 24, 70
Ararat – Šljonsk 2:4 (0:1)
Podilja 49, Hakobjan 84 – Gola 20, Espozito 50, Pih 70, 90+1
Panevezis – Vojvodina 0:1 (0:0)
Čović 70
Austrija – Brejdablik 1:1 (1:0)
Đuričin 32 – Sigurđson 47

Soči – Kešla 3:0 (1:0)
Prado 10, Noboa 67p, Barsov 81
Kups – Vorskla 2:2 (1:1)
Judo 6, Tomas 90+6 – Kejn 29, Til 55p
Molde – Servet 3:0 (2:0)
Brinhildsen 7, Omodžuanfo 32, Eikrem 59
Olimpija – Birkirkara 1:0 (0:0)
Nukić 78
Karabag – Ašod 0:0
Rigas – Puškaš 3:0 (3:0)

Lemajić 8, 25p, Frizenbihler 18
Dinamo Tbilisi – Makabi Haifa 1:2 (0:1)
Papava 89 – Acili 8, David 66
Didelanž – Bohemijans 0:1 (0:1)
Tirni 11
Hamarbi – Maribor 3:1 (0:0)
Selmani 55, 64, 87 – Žugelj 60
Elsborg – Misami 4:0 (3:0)
Vaisanen 2, Okels 25, Frik 43, Holst 82
AEL – Vilzanija 1:0 (1:0)
Šćepović 45+2
Apolon – Žilina 1:3 (1:2)
Jradi 25 – Duris 5, Bernat 45+1, 51 (p)
CSKA (S) – Liepaja 0:0
Batumi – Bate Borisov 0:1 (0:0)
Signevič 83
Kopenhagen – Torpedo 4:1 (1:0)
Falk 43, Vilček 47, 62, Vind 66 (p) – Oja 90+2
Petroklub – Sivaspor 0:1 (0:1)
Osmanpaša 17
Suduva – Rakov 0:0
Gzira – Rijeka 0:2 (0:0)
Bušnja 57, Ampem 77
Lači – Krajova 1:0 (1:0)
Zarubica 36
Teuta – Inter Klub 0:2 (0:1)
Soldevila 37, 56
Loko Plovdiv – Slovačko 1:0 (0:0)
Vitanov 89
Riga – Škendija 2:0 (1:0)
Vesli 13, Vakulko 72
Spartak Trnava – Sepsi 0:0
Plzen – Brest 2:1 (2:0)
Šulc 22, Kasa 33 – Šestjuk 79
20:00 Arda – Hapoel Ber Šiva
20:00 Havnar – Budućnost
20:00 Škupi – Santa Klara
20:15 Bazel – Partizani
20:30 FCSB – Šahter
20:30 Sutjeska – Makabi Tel Aviv
20:30 Gent – Valerenga
20:30 Larne – AGF
20:30 Velež – AEK
20:45 Aberdin – Haken
20:45 Hibernijan – Santa Kolona
20:45 Linfild – Borac BL
20:45 Dandalk – Levadija
21:00 Drita – Fejnord
21:00 Partizan – Dunajska Streda
21:00 Hajduk – Tobol
21:00 Pogon – Osijek
21:00 Valur – Bodo
21:00 Ujpešt – Vaduz
21:00 Šahtjor Soligorsk – Fola Eš

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

strana 1 od 2 idi na stranu