Nedelja, 16.05.2021.

15:15

Kristal Palas dobio Aston Vilu u meču bez značaja VIDEO

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su ekipu Aston Vile rezultatom 3:2 u meču 36. kola engleske Premijer lige.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/Justin Setterfield

Ovaj meč nije imao veći rezultatski značaj, jer su i jedni i drugi sigurni u finišu sezone, ali i ne mogu do neke od gornjih pozicija.

Gosti su u Londonu poveli golom Mekgina u 17. minutu, ali je izjednačenje stiglo u 32. preko Bentekea.

Ipak, samo dva minuta kasnije Vila ponovo stiže do prednosti preko El-Gazija.

Tim iz Birmingema vodio je sve do 75. miinuta kada je Zaha izjednačio, a u 84. minutu je viđen trenutak odluke.

Mičel je postigao treći gol za Palas i krajnji trijumf tima u kom nije bilo Luke Milivojevića.