Subota, 08.05.2021.

20:05

Interova "petarda" za Sampdoriju

Fudbaleri Intera savladali su sa ubedljivih 5:1 (3:1) ekipu Sampdorije u meču 35. kola italijanske Serije A.

Izvor: SS

Autor: SS

Interova
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

"Nero-azuri" koji su ranije obezbedili osvajanje "Skudeta" igrali su rasterećeno i to je rezultovalo "petardom" u mreži Đenovljana.

Već u 4. minutu Galjardini je najavio goleadu, a na 2:0 je povisio Sančes u 26. minutu.

U 35. je Keita smanjio rezultat, ali je samo posle 60-ak sekundi Sančes postigao svoj drugi, a Interov treći gol.

U drugom poluvremenu trijumf novog šampiona Italije potvrdili su Pinamonti u 61. i Martines u 70. minutu iz penala.