Nedelja, 18.04.2021.

16:33

Arsenal "rastužio" Fulam u 97. minutu, Mitrović nije igrao

Arsenal i Fulam odigrali su nerešeno 1:1 (0:0), u meču 32. kola engleske Premijer lige.

Arsenal

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije ulazio u igru.

Fulam je bez pobede ostao u poslednjim trenucima utakmice i tako smanjio šanse za opstanak u ligi.

Arsenal je bio bolji u prvom poluvremenu i poništen mu je gol u 40. minutu, kada je Sebaljos pogodio za vođstvo.

Sebaljos je bio u ofsajdu i gol je poništen.

Arsenal je nastavio da napada i u drugom poluvremenu i imao je nekoliko šansi preko Lakazeta i Sake, ali nije uspeo da savlada Areolu.

U 57. minutu Gabrijel pravi penal, koji Džoš Maja pretvara u pogodak.

Do kraja utakmice se Fulam grčevito branio, a Arsenal konstantno napadao i uspeli su da dođu do boda u poslednjim trenucima meča.

Strelac u 97. minutu za izjednačenje bio je Edi Nketija.