Dva gola Mira, Ueska slavila protiv Elčea

Fudbaleri Ueske pobedili su Elče sa 3:1 (2:1), u 30. kolu španskog prvenstva.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Meč je počeo vatreno, sa dva gola u prva četiri minuta.

Povela je Ueska u trećem minutu preko Rafaela Mira, da bi gosti izjednačini bukvalno u narednom napadu posle autogola Slovaka Danisa Vavroa.

Na isteku 30. minuta Sandro Ramirez je precizno šutirao i pogodio donji levi ugao za 2:1 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Dva minuta pre kraja, Johan Mohika je igrao rukom, pa je dosuđen penal za Uesku koji je u gol za konačnih 3:1 pretvorio Rafael Mir.

Ueska je vezala dve pobede i 16. je na tabeli sa 27 bodova.

Elče ima 26 i u zoni je ispadanja, na 18. mestu.