Nestvaran promašaj i glupost koštali Paunovića pobede VIDEO

Fudbaleri Redinga nastavili su sa promenjivim rezultatima u Čempionšipu.

Izvor: MS

Autor: MS

Tim Veljka Paunovića ni četvrti meč u nizu nije uspeo da pobedi, sada na gostovanju Barnsliju – 1:1.

Reding je poveo u 34. minutu tako što je Ovijemunu Edžarija pobegao odbrani domaćina, ali to nije bilo dovoljno za trijumf.

Izjednačio je u drugom poluvremenu Aleks Movat posle velike greške i "smešno" napravljenog penala, u rvačkom stilu.

Tragičan finiš Redinga upotpunio je Žoao Lukas velikim promašajem. Imao je prazan gol, ali se obrukao u 77. minutu.

Reding je i dalje u zoni za plej-of za ulazak u Premijer ligu, ali ima meč više i samo bod više od sedmoplasiranog Bornmuta.