Nedelja, 07.03.2021.

14:25

Mančinijev nebeski skok doneo tri boda Romi VIDEO

Fudbaleri Rome savladali su Đenou minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) u meču 26. kola italijanske Serije A.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/ANSA/CLAUDIO PERI

Ispostavilo se da je Romi bio dovoljan jedan gol, postignut već u 24. minutu.

Tada je Đanluka Mančini visoko skočio posle kornera sa desne strane i glavom zakucao loptu u mrežu.

Kasnije je "vučica" imala svoje prilike, najveće preko Pedra u 27. i Gonzala Viljara u 68. minutu kada je pogodio stativu.

Šest minuta kasnije Borhi Majoralu je poništen gol zbog prethodnog ofsajda njegovog saigrača, ali je Roma i dozvoljavala prilike gostima iz Kolumbovog grada.

Najveću je u 80. minutu imao Đanluka Skamaća kada je sa ivice kaznenog prostora loptu poslao tik pored desne stative.

Do kraja se Roma odbranila i sačuvala "minimalac" za skok na 4. mesto sa 50 osvojenih bodova, dok Đenova ostaje na 13. poziciji sa 27 bodova.