Nedelja, 07.03.2021.

11:15

Haland nije zamenjen zbog povrede

Iako je Erling Haland postigao dva gola u prvih devet minuta utakmice protiv Bajerna u Minhenu, Borusija Dortmund je na kraju poražena sa 4:2.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/Sebastian Widmann

Bajern je već do kraja prvog poluvremena poravnao rezultat, a u nastavku je Norvežanin doživeo povredu zbog koje je napustio teren.

Barem se tako činilo sve dok posle meča trener "milionera" Edin Terzić nije rekao da je bila njegova odluka da odmori Halanda.

"Dobio je udarac, ali to nije bio problem, nije zbog toga zamenjen. Erling već nedeljama igra svaku utakmicu i moramo da budemo pažljivi, da ga zaštitimo", rekao je Terzić.

Bajern je golovima Leona Gorecke u 88. i Roberta Levandovskog u 90. minutu rešio meč u svoju korist.

Dortmund se okreće meču sa Seviljom u utorak u revanšu osmine finala Lige šampiona.