Bajbek doneo Partizanu pobedu VIDEO

Fudbaleri Partizana su rezultatom 1:0 pobedili Desnu.

Izvor: SN

Autor: SN

Crno-beli su u prvom pripremnom meču pobedili Zaglebje Lubin, rezultatom 2:1, a u drugom su poraženi od Rubina iz Kazanja sa 5:2.

U trećem pripremnom meču bili su bolji od trećeplasiranog tima ukrajinskog šampionata – Desne rezultatom 1:0.

Prvo poluvreme nije bilo preterano zanimljivo pošto nije bilo golova, a i jaka kiša je pomalo smetala igračima.

Desna je odabrala da se brani, igrali su i malo oštriji fudbal i često pravili faulove na sredini terena.

Pokušavali su crno-beli da napadaju kada god su mogli, ali nisu probili bedem defanzivne linije Desne.

Već na startu drugog četrdesetpetominutnog perioda, Partizan je uspeo da povede, kada je Bajbek na asistenciju Lutovca postigao pogodak.

Otkako je Desna primila gol, krenuli su da budu malo ofanzivniji u svojoj igri, ali kada god bi došli do kaznenog prostora tu bi se njihova akcija završila.

Mogao je Partizan u još nekoliko navrata da postigne pogodak, ali nisu uspeli u toj nameri i savladali su ukrajinsku ekipu sa 1:0 golom Bajbeka u 55. minutu.