Fudbaleri Čelsija su rezultatom 3:1 pobedili Luton u utakmici FA Kupa.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/NEIL HALL

Čelsi je u četvrtom kolu FA Kupa dočekao ekipu Lutona i pobedio ih bez većih problema, rezultatom 3:1.

Najmasovnije i najstarije englesko takmičenje silno je motivisalo mladog napadača Temija Ejbrahama koji je "počastio" Luton sa tri gola.

Sve je počelo u 11. minutu kada se Ejbraham upisao u strelce, a samo šest minuta kasnije je mladi napadač ponovo zatresao mrežu i posle 2:0 u korist Čelsija bilo je jasno da će jako teško izgubiti.

Ipak, do poluvremena smo videli još jedan pogodak. Klark iz Lutona je bio zaslužan za to, koji se u strelce upisao u 30. minutu susreta.

Ejbraham je "zacementirao" pobedu Čelsija i kompletirao svoj het- trik u 74. minutu, za konačnih 3:1.