Subota, 23.01.2021.

17:18

Srpski šou u Nemačkoj – preporođeni Jović opet pogodio i "ispratio" Kostića

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su Arminiju iz Bilefelda u gostima 5:1 u 18. kolu Bundeslige.

Izvor: MS

Autor: MS

Srpski šou u Nemačkoj – preporođeni Jović opet pogodio i

I opet je u modi "srpski Ajntraht" na pogon Filipa Kostića i Luke Jovića.

Prvo poluvreme bilo je u znaku Kostića, koji je poslao "raketu" u gol domaćina, a onda i spakovao asistenciju dvostrukom strelcu Andreu Silvi za sjajno poluvreme tima iz Frankfurta.

Arminija je potom uspela da smanji preko Serhija Kordove, ali ništa više od toga nije mogla.

Sve je bilo gotovo kada je defanzivac te ekipe dao autogol Joakima Nilsona, a onda je na scenu nastupio Jović.

Ušao je u igru u 66. minutu i u stilu pravog golgetera realizovao akciju koju je pokrenuo Kostić 15 minuta pre kraja.

Bio je to treći pogodak Jovića na samo tri utakmice po povratku u Ajntraht sa pozajmice iz Reala i najava boljih dana za njega.

I to već posle samo nepunog meča u novom-starom dresu, gledajući samo na osnovu minutaže (ukupno 79 minuta).

Na radost Ajntrahta koji se lansirao u gornji dom...