Utorak, 19.01.2021.

23:52

Roma ispala iz kupa – od Specije

Fudbaleri Specije su rezultatom 4:2 pobedili Romu i eliminisali je iz kupa Italije.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Malo ko je ovo očekivao.

Specija je sjajnom igrom posle produžetaka uspela da eliminiše Romu, pošto su ih pobedili rezultatom 4:2.

Ruku na srce, Roma je utakmicu završila bez dva igrača pošto su crvene kartone dobili Đanluka Mančini i Pau Lopes i to u 60 sekundi!

Vučica iz Rima je na poluvremenu imala zaostatak od jednog gola, pošto su Galabinov u 6. minutu sa penala i Saponara u 15. minutu zatresli mrežu favorizovanog tima, ali je Pelegrini u 42. minutu smanjio na 1:2.

U nastavku je Roma uspela da izjednači, zahvaljujući Henriku Mkitarjanu u 75. minutu, a onda smo ušli u produžetak.

A tamo – hladan tuš. Danijele Verde u 107. minutu utakmice postiže gol, a konačnih 4:2 postavio je Saponara, koji je tim pogotkom doneo pobedu i uspeo da eliminiše Romu iz šesnaestine finala kupa Italije.