Srpski fudbaler Uroš Đurđević ima sjajno veče u španskoj Segundi.

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by EPA-EFE/JOSE LUIS CEREIJIDO

Napadač Sporting Hihona je u prvom poluvremenu utakmice protiv Las Palmasa u gostima dva puta bio strelac.

Time je skočio na prvo mesto liste strelaca druge španske lige, pošto je stigao do brojke od 10 postignutih golova.

Prvi je postigao u 24. minutu iz jedanaesterca.

Potom je bio strelac i u 35. minutu, ali taj gol nije proslavio.

Pomoćni sudija je signalizirao ofsajd Đurđevića, ali ga je "spasao" VAR sistem, koji je pokazao da je Srbin bio u dozvoljenoj poziciji.

Međutim, Sporting je u drugom poluvremenu dozvolio veliki preokret i na kraju je poražen sa 3:2.

Golove za Las Palmas u nastavku su dali Rober u 54. i 56. minutu, odnosno, Espiau Ernandes u 84. za konačan trijumf.