Nedelja, 29.11.2020.

19:24

Londonski remi po meri Murinja

Derbi 10. kola Premijer lige između Čelsija i Totenhema je razočarao ljubitelje fudbala, pošto nam nije doneo nijedan gol – 0:0.

Izvor: SS

Autor: SS

TSC – Partizan 0:4 (0:1)

"Plavci" su pobedom mogli do prvog mesta na tabeli, ali će na njemu biti "pevci", jer su došli do 21. boda koliko ima i Liverpul.

Toliko bi mogao da sakupi Lester u ponedeljak uveče trijumfom nad Fulamom, pa bismo tako dobili tri ekipe na vrhu Premijer lige.

Kada je reč o samoj utakmici, Murinjo je pokušao da primeni recept iz duela sa Mančester sitijem i iz kontre kazni rivala.

Čelsi je imao više prilika da dođe do sva tri boda, a najviše će žaliti za dve iz poslednjih 10 minuta.

Mejson Maunt je u 81. minutu fenomenalno šutirao, a Ugo Loris još bolje odbranio, jednom rukom je izvadio loptu iz samog ćoška gola.

U nadoknadi je Olivije Žiru iznenada došao do velike šanse, ali se nije snašao ispred Lorisa, te je propala najbolja prilika.