Petak, 27.11.2020.

22:55

Do 88. minuta nije bilo golova, a onda je Njukasl "srušio" Kristal Palas VIDEO

Fudbaleri Njukasla su rezultatom 2:0 pobedili Kristal Palas u 10. kolu Premijer lige.

Izvor: SN

Autor: SN

Do 88. minuta nije bilo golova, a onda je Njukasl
Photo by Daniel Leal Olivas - Pool/Getty Images

Kristal Palas je ove sezone kao domaćin imao 7 osvojenih bodova, dok je Njukasl kao gost igrao sjajno i ostvario 5.

Sada im dodajemo još 3 jer su rezultatom 2:0 pobedili Kristal Palas u 10. kolu Premijer lige i osvojili 14. bod kojim "preskaču" Palas na tabeli.

Sve do 88. minuta je bilo mirno i delovalo kao da golova uopšte neće biti, a onda je Kalum Vilson upravo u 88. minutu posle kontra napada odlično istrčao i iz kaznenog prostora doneo gostima vođstvo.

Kada ovako kasno primite gol obično klonete duhom i to se upravo dogodilo Kristal Palasu posle primljenog pogotka u 88. minutu.

Samo dva minuta kasnije, na 2:0 povisio je Žoelinton i to je bio konačan rezultat prve utakmice 10. kola Premijer lige, a i ovaj drugi gol postignut je posle kontra napada.