Nedelja, 22.11.2020.

17:37

Het-trik za prvu pobedu Majnca VIDEO

Fudbaleri Majnca pobedili su Frajbrug rezultatom 3:1 na gostovanju u okviru osmog kola Bundeslige.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Matthias Hangst/Getty Images

Majnc je ostvario prvu pobedu ove sezone i konačno uspeo da izbije na mesto iznad zone ispadanja, odmah ispod Frajburga.

Utakmica je bila rešena već u prvom poluvremenu, pošto su gosti na pauzu otišli sa prednošću od 3:0.

Prvi gol postigao je Mateta u drugom minutu, pa onda duplirao prednost u 34, a het-trik kompletirao u 40.

Gol nade za Frajburg je postigao Petersen u 63. minutu, ali domaćin nije imao šansu da dođe ni do boda.