Subota, 21.11.2020.

14:55

Radnički dominirao, a Inđija pobedila golom sa 30 metara

U prvoj utakmici subotnjeg programa u Linglong Superligi Inđija je savladala Radnički iz Niša minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Odlučujući momenat viđen je u 84. minutu kada je Aleksandar Đorđević sa oko 30 metara poslao fantastičan udarac i pogodio sam ugao gola gostiju.

Radnički je tako, posle velike pobede nad Partizanom u 12. kolu (1:0), upisao treći uzastopni neuspeh u domaćem šampionatu.

"Meraklije" su u Inđiju doputovale bez trenera Milana Đuričića, koji se oporavlja od koronavirusa.

Ali, imale su jasnu nameru da napadnu i to su činile tokom 75. minuta. Ipak, bez uspeha.

"Zeleni" su u poslednjih 15 minuta zaigrali odlučnije i imali dve dobre prilike preko Brane Ilića i Mihaila Neškovića.

To je bio uvod u pobedonosni pogodak Đorđevića šest minuta pre kraja.

Inđijin "bonus" igrač je raspalio sa oko 30 metara po lopti i poslao je u nebranjeni dalji ugao gola Ristića.

Prelep gol za tri boda Inđije, kojom je prekinuta njihova serija od tri poraza.