Četvrtak, 05.11.2020.

18:00

Maestralni Živković – PAOK razbio PSV za 45 minuta!

Fudbaleri PAOK–a su rezultatom 4:1 porazili PSV, iako su na poluvremenu imali zaostatak od jednog gola.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

PSV je u prvom poluvremenu bio bolji tim i golom Zahavija sa bele tačke uspeli da povedu sa 1:0 od 20. minuta utakmice i da tu prednost zadrže na poluvremenu.

U nastavku, videli smo potpuno drugačiju priču. PAOK je već u 47. minutu uspeo da izjednači, a samo osam minuta kasnije Andrija Živković postiže svoj prvi gol i donosi veliki preokret grčkom timu.

Colis je imao strpljenja samo tri minuta i postigao gol za ubedljivih 3:1, a onda u 66. minutu stiže novi „šamar“ i Andrija Živković iz polu kontre lako rešava situaciju i postiže gol za prednost PAOK-a od čak 4:1.

U isto vreme su fudbaleri Omonije ugostili Granadu i upisali novi poraz – ovoga puta je španski tim slavio sa 2:0, a strelci su bili Erera i Suares, pritom, Omonija je meč završila sa igračem manje.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Real Sosijedad je minimalnim rezultatom pobedio AZ Alkmar na svom terenu u utakmici koja je, uz svo dužno poštovanje, bila najmanje interesantna u svemu što je četvrtak u Ligi Evrope imao da ponudi.

Momci iz San Sebastijana su slavili golom Portua u 58. minutu utakmcie. U toj grupi je u Hrvatskoj odigran drugi meč, gde je Rijeka dočekala italijanskog predstavnika, ekipu Napolija.

Rijeka je sjajno počela i čak povela na ovom susretu, ali su gosti uspeli da stignu do izjednačenja do kraja prvog poluvremena, a onda potom i da povedu zahvaljujući autogolu Filipa Brauta.

Ekipa Sivaspora je sa 2:0 pobedila Karabag na svom terenu, a golove su postigli Osmanpaša i Kajode, dok je Totenhem bez većih problema u Bugarskoj uspeo da sruši Ludogorec.

Sve je počelo pogotkom Harija Kejna u 13. minutu, a isti igrač je u 22. minutu asistirao Lukasu Muri i vođstvo je uvećano, da bi Ludogorec preko Keserua smanjio na 2:1 početkom drugog poluvremena.

Za konačnih 3:1 postarao se Lo Selso u 62. minutu utakmice.