Subota, 31.10.2020.

17:00

Vulić asistent, trijumf Atalante u Krotoneu VIDEO

Fudbaleri Atalante ostvarili su trijumf na gostovanju Krotoneu rezultatom 2:1 (2:1).

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by EPA-EFE/CARMELO IMBESI

Tim Đan Pjera Gasperinija tako je prekinuo niz od dva poraza, i to ubedljiva koji su usledili od Napolija i Sampdorije.

Za tim Krotonea ceo meč odigrao je srpski internacionalac Miloš Vulić, koji je upisao i asistenciju na ovom meču.

Međutim, prethodno su gosti iz Bergama svoju inicijativu nagradili sa dva gola u 26. i 38. minutu.

Oba puta strelac je bio Luis Murijel, junak ovog susreta za Atalantu.

U 40. minutu dobro je tekla akcija domaćih i uspeli su da smanje zaostatak.

Asistencija se piše Vuliću, mada možda nije želeo da sve ispadne tako.

Lopta se odbila do Simija koji je savladao golmana Sportjela.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, a nekoliko šansi da prelomi meč imao je Duvan Zapata.

Međutim, nije uspevao da pogodi metu, gotovo po pravilu je svaku šut Kolumbijca završavao izvan okvira gola.