Fudbaleri Čukaričkog, Voždovca i Zlatibora zabeležili su lake pobede u 13. kolu Linglong Superlige Srbije.

Izvor: LN

Autor: LN

Pedja Milosavljevic/starsport

Čukarički je sa 4:0 pobedio Novi Pazar na Banovom brdu.

Na poluvremenu je bilo 1:0 posle pogotka Šapića, a prednost domaćina je duplirana već na samom startu drugog dela igre preko Kajevića.

Isti igrač postigao je i treći gol utakmice, a za 4:0 se pobrinuo Birmančević u 77. minutu.

Voždovac je na "Krovu" pobedio TSC iz Bačke Topole sa 2:0.

Ovo je bio peti meč u nizu u kojem "zmajevi" nisu poraženi, pa oni sada zauzimaju četvrto mesto na tabeli.

Prednost domaćinu doneo je Jovan Nišić u 41. minutu sa bele tačke, dok je Stoisavljević u 85. bio precizan za postavljanje konačnog rezultata.

Zlatibor je pobedio Rad na Banjici rezultatom 2:0.

Strelci su bili Petronijević u 13. i Dakovac u 77. minutu utakmice.

Rad i Zlatibor nastavljaju da vode grčevitu borbu za opstanak, pa saada posle 13 odigranih kola imaju po devet bodova i nalaze se na dva, odnosno tri mesta iznad poslednjeg.