Četvrtak, 29.10.2020.

20:43

Gaćinović pogodio, Hofenhajm silan

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Gent na gostovanju sa 4:1 u okviru drugog kola Grupe L Lige Evrope.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/RONALD WITTEK CONDITIONS -

Nemački klub je posle pobede nad Crvenom zvezdom ostalo maksimalan i posle dva odigrana kola.

Gent je upisao i drugi poraz i sada je poslednjeplasirana ekipa Grupe L sa 0 bodova i gol-razlikom od 1:5.

Mogle su stvari da budu bolje po belgijski tim da Jaremčuk u 14. minutu nije promašio penal.

Istu priliku imali su gosti u 36. minutu, a nju je iskoristio Belfodil za 0:1.

Na 2:0 povisio je Grilič u 52. minutu, a za 3:0 pobrinuo se naš Mijat Gaćinović u 73. minutu utakmice.

Na 3:2 smanjio je Klajndajnst u 93. minutu nadoknade, ali je sve nade domaćina ugasio Dabur u 94. minutu utakmice.

U narednom kolu, 5. novembra, Hofenhajm dočekuje Liberec, dok Gent ide na megdan Crvenoj zvezdi.